info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Piła- balustrady ze stali nierdzewnej na schodach

 

Jedną z naszych ostatnich realizacji był montaż balustrad schodowych w Pile.

W tym zleceniu naszym zadaniem była produkcja i montaż balustrad, aż na cztery klatki schodowe, zajęło nam to około tygodnia czasu.

Balustrady posiadają 7 wypełnień, posiadają standardowe wymiary czyli wysokość całkowita balustrady to 110 cm, średnica poręczy i słupków 40 mm, a średnica wypełnień 12 mm.

Montaż balustrad na płytkach jest częstym sposobem montowania balustrad. Przy tym procesie musimy wywiercić otwory za pomocą specjalnego diamentowego wiertła, dzięki temu płytki nie ulegają zniszczeniu. Potem w otwory wklejamy pręt gwintowany ze stali nierdzewnej. Używamy do tego chemicznej zaprawy kotwiącej. Do tych prętów później przykręcamy balustradę. Całość mocowania zasłaniają rozety maskujące.

Przy zejściu do piwnicy zamontowaliśmy poręcz i tu też zastosowaliśmy standardową wysokość montowania czyli 110 cm, wysokość ta jest dostosowana do przepisów BHP.

Do produkcji balustrad wykorzystaliśmy stal nierdzewną, która poza dobrymi właściwościami fizycznych (niska podatność na korozję), posiada walory estetyczne, nadaje wnętrzom nowoczesny wygląd. Kolor stali nierdzewnej dobrze komponuje się z kolorem klatek schodowych, co widać na poniższych zdjęciach.

 

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 01

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 02

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 03

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 04

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 05

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 06

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 07

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 08

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289