info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Balustrada do samodzielnego montażu

 

Dzisiejszy post dotyczy balustrady do samodzielnego montażu, a dokładniej balustrady całoszklanej samonośnej, którą zaprojektowaliśmy jakiś czas temu. Balustrada całoszklana jest całkowicie bezpieczna. Składa się z grubego, hartowanego i laminowanego szkła, które bardzo ciężko zbić. A nawet jeśli szkło pęknie, to balustrada nie tłucze się i pozostaje w całości, dzięki kilku warstwom folii pomiędzy taflami.

W przypadku balustrad do samodzielnego montażu kient samodzielnie dokonuje pomiarów miejsca, w którym będzie znajdować się balustrada, następnie my wyceniamy i projektujemy balustradę. Gdy balustrada jest już gotowa wysyłamy ją do klienta. W przypadku balustrady całoszklanej, klient otrzymuje rysunek techniczny z dokładnie zaznaczonym miejscem wiercenia otworów na mocowania. Później wystarczy tylko powiesić szyby. Wszystkie elementy potrzebne do montażu znajdują się w zestawie. Potrzebne są tylko narzędzia i trochę umiejętności technicznych.

Jeżeli przy montażu wystąpią jakieś trudności to służymy pomocą, wtedy klient kontaktuje się z nami, a my udzielamy pomocy.

Przy zakupie takiej balustrady, klient oszczędza pieniądze - ponieważ jest ona tańsza od tradycyjnej balustrady - oraz zyska na czasie, ponieważ realizacja takiego zamówienia jest krótsza.

Jak widać na poniższych zdjęciach (przesłanych od klienta) balustrada prezentuje się doskonale, szkło idealnie współgra z nowoczesnym wnętrzem.

 

 balustrada do samodzielnego montazu 01

 

balustrada do samodzielnego montazu 02

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289