info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Piła- balustrady ze stali nierdzewnej na schodach

 

Podczas realizacji zamówienia w Pile, zamontowaliśmy balustradę na schodach oraz furtkę przy wejściu do piwnicy, wszystko to zostało wykonane ze stali nierdzewnej.

Schody na których montowaliśmy balustradę były strome i wachlarzowe, co utrudniło montaż. Z powodu braku miejsca na stopniach, balustradę zamontowaliśmy do boku schodów. Na zakrętach była taka dużo różnica wysokości pomiędzy słupkami, że poręcz balustrady nie mogła zostać połączona ze sobą.

Wypełnienia balustrady były w tym przypadku nie spawane, a skręcane, za pomocą uchwytów przelotowych. Jest to niestandardowy sposób mocowania, ale również solidny jak spawanie i przy tym szybszy w montażu.

Balustrada miała 6 wypełnień na biegach schodowych i 7 na prostych odcinkach. Jest to minimalna ilość wypełnień zapewniająca prześwity pomiędzy elementami balustrady mniejsze niż 12 cm. Zgodnie z przepisami BHP w budynkach użyteczności publicznej. Reszta balustrady była standardowa, tj. słupki i poręcze o średnicy 40 mm, wypełnienia 12 mm.

Kolor stali nierdzewnej dobrze współgra z nowoczesną kolorystyką wykończenia klatki schodowej, czyli w odcieniach szarości. Co widać na załączonych zdjęciach.

 Pila balustrady ze stali nierdzewnej 03

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 02

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 03

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 04

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 05

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 06

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 07

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 08

 

Pila balustrady ze stali nierdzewnej 09

 

 Pila balustrady ze stali nierdzewnej 10

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289