info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Konin- balustrady ze stali nierdzewnej na tarasie

 

 Jakiś czas temu w okolicach Konina montowaliśmy na tarasie balustradę ze stali nierdzewnej.

Stabilna balustrada to podstawa naszych działań. W tej realizacji musieliśmy przymocować balustradę w sposób niestandardowy, a mianowicie trzy słupki zostały zabetonowane w ziemi. W sposób ten, część balustrady została solidnie przymocowana, dając jednocześnie nowoczesny wygląd oraz poczucie bezpieczeństwa.

Pozostałe słupki zostały zamontowane w sposób tak zwany “boczny”, tu napotkaliśmy małe trudności. Murek - do którego miała zostać zamontowana balustrada - okazał się krzywy, rozwiązaliśmy ten problem poprzez zastosowanie innego dystansu na każdym ze słupków, odpowiednio do krzywizny. Dzięki temu pomimo krzywej ściany balustrady były idealnie proste.

Całość balustrady została wykonana ze stali nierdzewnej, jest to stal o specjalnych właściwościach fizykochemicznych, odpornych na korozję, dzięki czemu nasze balustrady cieszą się wysoką popularnością. Kupujący nie musi się obawiać, że po paru latach oddziaływania deszczu i słońca balustrada będzie nadawała się do wymiany, a wręcz przeciwnie, w dalszym ciągu będzie prezentowała się jak nowa, nie powstanie na niej żadna rdza.

 

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 01

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 02

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 03

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 04

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 05

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 06

 

Konin balustrady ze stali nierdzewnej 07

 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289