info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Opole - balustrady ze stali nierdzewnej

 

Jedną z naszych ostatnich realizacji był montaż balustrady ze stali nierdzewnej, którą zamontowaliśmy na schodach wewnątrz domu w Opolu.

Balustrada ta jest jedną z prostszych i tańszych w wykonaniu, składa się z 6-ciu wypełnień na biegach oraz 7-miu wypełnień na spocznikach, jest to w montażu minimalna ilość wypełnień, aby prześwity wynosiły mniej niż 12 cm, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania schodów przez dzieci.

Wyżej wymienione wypełnienia miały średnice 12 mm, do montażu zastosowaliśmy również poręcz o średnicy 40 mm oraz słupki o tej samej średnicy.

Zdarza się tak, że podczas montażu klient decyduje się na drobne zmiany w projekcie balustrady, nie mówimy, wtedy „nie”. W końcu takie balustrady służą nam przez wiele lat, a naszym celem jest zadowolenie klienta. I tak było przy tej realizacji. Podczas montażu klient zmienił zdanie odnośnie zakończenia poręczy, pierwotnie kończyła się tak zwanym kolanem, zostało to zmienione na łuk. Zdjęcie prezentują zakończenie balustrady przed zmianą jak po zmianie.

Stal nierdzewna o satynowym wykończenie bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnymi drewnianymi schodami. Co widać na poniższych zdjęciach.

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 01

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 02

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 03

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 04

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 05

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 06

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 07

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 08

 

Opole balustrady ze stali nierdzewnej 09

 

 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289