info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Kalisz - balustrady całoszklane

 

Jakiś czas temu wraz z ekipą montażową wybraliśmy się do Kalisza, by wykonać balustradę całoszklaną. Balustrada całoszklana jak sama nazwa mówi składa się z samonośnych tafli szkła zawieszonych na rotulach ze stali nierdzewnej.

 

Balustrada ta jest jednak droższa od przeciętnych konstrukcji ze stali nierdzewnej, ze względu na wysokie koszty za same szło. Tafle szkła muszą być bardzo grube dla zapewnienia bezpieczeństwa. Balustrada jest niesamowicie wytrzymała i zostanie z naszym klientem przez długie lata. 

 

Jednak wygląd wynagradza nam poniesione koszty, jest ona bardzo nowoczesna i elegancka. Prosta konstrukcja idealnie wpisuje się w styl modernistycznego mieszkania, staje się ona coraz częstszym wyborem wśród naszych klientów.

 

Nasi pracownicy muszą z wielką precyzją i starannością wykonać pomiar, gdyż jeśli szyba nie będzie pasować, nie możemy nic z tym zrobić. 

 

Jednak jest możliwość samodzielnie wykonać montaż, prawdę mówiąc nie jest to strasznie skomplikowane, gdyż polegamy jedynie na rotulach, które trzymają nam tafle szkła.

                                                                                                             

 

 

Kalisz balustrady caoszklane 01

 

Kalisz balustrady caoszklane 02

 

Kalisz balustrady caoszklane 03

 

Kalisz balustrady caoszklane 04

 

Kalisz balustrady caoszklane 05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289