info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Leszno - balustrady, ogrodzenie, bramka, daszek, skrzynka pocztowa ze stali nierdzewnej

                                                                                                             

 

W tym tygodniu byliśmy na montażu u klienta na prywatnej posesji, w miejscowości Leszno. Montaż obejmował balustradę, bramę, ogrodzenie, daszek oraz skrzynkę na listy. 

 

Jesteśmy zaszczyceni ogromem zaufania, jakim obdarzył naszą firmę klient, gdyż zajęliśmy się wykończeniem wizerunku mieszkania. 

 

Ogrodzenie, które wygląda na bardzo prostą konstrukcję, idealnie wpisuje się w styl domu, składa się z słupków o profilu prostokątny oraz wypełniem o profilu okrągłym. 

 

Następnym elementem jest balustrada na schodach, która składa się z poręczy oraz wypełnieniu o profilu okrągłym. Słupki są montowane do boku, co daje nam więcej przestrzeni na schodach. Na wypełnieniach umieściliśmy ozdobne kule. Element dekoracyjny jest bardzo delikatny co nadaje elegancji konstrukcji.

 

Najwięcej uwagi niezaprzeczalnie przykuwa bramka. Tutaj także zastosowaliśmy słupki o profilu prostokątnym oraz wypełnienia o profilu okrągłym, także ozdobne kule na samym centrum bramki nawiązują do ogrodzenia jak i do balustrady na schodach przy głównym wejściu do mieszkania.

 

Nad wejściem do budynku umieściliśmy bardzo delikatny daszek, składa się z elementów ze stali nierdzewnej oraz z tafli szkła. Szyba daje nam wrażenie jakby leżała na stalowej konstrukcji, jednak bez obaw solidnie i bezpiecznie jest przymocowana.

 

Ostatnim elementem jest skrzynka na listy z wygrawerowanym nazwiskiem, na tabliczce. Oczywiście nazwisko zostało zamazane dla uszanowania prywatności naszego klienta. Skrzynka jest także wykonana ze stali nierdzewnej co zapewni jej niesamowitą żywotność.

 

Zlecenie było dla nas niestandardowe, przez to że słupki do ogrodzenia musieliśmy wbetonować w ziemię, co obejmowało przesadzenie kilku krzewów. Zazwyczaj kiedy robimy ogrodzenia ze stali nierdzewnej, słupki już są gotowe, a my tylko mocujemy przęsła do tych słupków.

 

Za jakiś czas wrócimy w okolice Leszna, dlatego, że ten klient zamówił już u nas dodatkowo bramę, furtkę i kawałek ogrodzenia po drugiej stronie ogródka.

 

Standardowo zaznaczę, że stal nierdzewna jest bardzo odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i bardzo łatwa w pielęgnacji. Pozwala nam to na pewność, że konstrukcja zostanie z nami na długie lata.

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 01

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 02

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 03

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 04

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 05

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 06

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 07

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 08

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 09

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 10

 

Leszno balustrady ze stali nierdzwnej 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289