info@inoxtom.pl +48 604 260 443

Balustrady od Inoxtom

Jeżeli budujesz, remontujesz lub wykańczasz dom, to jesteśmy firmą, która sprosta każdemu zadaniu. Nasza oferta to śmiałe pomysły i stonowane, klasyczne aranżacje w zależności od potrzeb i gustów klienta. Nasi projektanci znajdą odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Swoją ofertę kierujemy do ludzi ceniących komfort i piękno - a dzielimy ją na trzy główne działy: BALUSTRADY, BARIERKI I SCHODY - projektowane i wytwarzane przez nas balustrady, barierki i schody cechuje wyszukane wzornictwo i wysoka jakość. Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, dostosowanych do konkretnego wnętrza. Mamy w ofercie gotowe wzory balustrad i poręczy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Poniżej znajdziesz poszczególne filary naszej działalności. 

Zapytaj o cenę

Balustrady o profilu okrągłym

W naszej ofercie najczęstrzym wybieranym produktem przez naszych klientów są balustrady z profili okrągłych. Są doskonałym rozwiązaniem dla zabezpieczania schodów, terenów na zewnątrz pomieszczeń. Wysoka jakość użytej stali zapewni trwałość i odpowrność na warunki klimatyczne  na długie lata. 

Balustrady z profili prostokątnych

Profile kwadratowe w balustradach cechują się niezwykłą elegancją, nowoczesnością oraz wysoką estetyką. Polecamy je do wykańczania nowoczesnych budynków zwłaszcza schodów oraz tarasów. Jak wszystkie balustrady nierdzewne wykonywane przez naszą firmę tak i te o profilu kwadratowym mogą być stosowane wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Balustrady z profili łączonych z drewnem

Jeżeli szukasz ciepłego wykończenia dla schodów, w Twoim domu bądź balustrady na piętrze, które by podkreśliły harmonię, a razem z pomieszczeniem tworzyły by spójną charakterem konstrukcję to polecamy Ci własnie balustrady ze stali nierdzewnej łączone z drewnem. Są idealne do projektowania schodów, poręczy wewnątrz domów. 

Balustrady nierdzewne, szklane

Jest to bardzo często wybierany produkt przez naszych klientów. Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione hartowanym szkłem nadadzą każdemu pomieszczeniu lub zabezpieczeniu po za domem elegancji ale głównie nowoczesności i maksymalnego poczucia estetyki i czystości. To daletego właśnie ten typ balustrad upodobały sobie galerie handlowe.

Poręcze ze stali nierdzewnej

Oprócz balustda drugą naszą specjalnością są nieco mniejsze wyroby wykonywane ze stali kwasoodpornej. Są nimi poręcze. Te ze stali nierdzewnej polecamy do montowania wewnątrz budynką jak i na zewnątrz ich. Do wyboru nasi klienci mają wybór dwa typy profili: kwadratowy oraz okrągły. 

Poręcze łączone z drewnem

Kolejna możliwość nadania większego ciepła pomieszczeniom. Poręcze łączone z drewnem są produktem który zdecydowanie pomoże odmienić Twoje pomieszczenie, schody. Stal nierdzewna w połączeniu z drewnem nadaje elegancji i nowoczesności pomieszczeniom ale najbardziej ten duet jest ceniony za wprowadzaną harmonię oraz uczucie ciepła.

Balustrady balkonowe

Balustrady na balkon swoim wyglądem wcale nie różnią się od tych schodowych w profila okrągłych czy kwadratowych. Balustrady tego typu są świetnym rozwiązaniem do zabezpieczenia balkonu. Ich wytrzymałość na niekorzystne warynki klimatyczne daje pewność bezpieczeństwa na lata, a mocna stal stawi opór każdym przeciążeniom. 

Podjazdy dla osób niepełnosprawnych

W ostatnich latach praktycznie wszystkie realizacje podjazdów dla osób niepełnosprawnych wykonywane są z wykorzystaniem balustrad, ze stali nierdzewnej. Balustrady te są idealnym rozwiązaniem dla tego typu konstrukcji z kilku powodów. Wyglądają estetycznie, są łatwe w pielęgnacji nie śniedzieją nie gromadzą się na nich osady co sprawia, że nie brudzą rąk, a akurat ten produkt ma kontakt z nimi niezwykle często.

Daszki, zadaszenia

Nie są to balustrady, ale do produkcji daszków i różnego typu zadaszeń również wykorzystujemy stal nierdzewną, kwasoodporną. Daszki produkowane przez nasza firmę są zazwyczaj wykonywane z profili nierdzewnych łączonych ze szkłem. Prezentują się niezwykle elegancko i nadają estetyki fasadą na których są zaczepione.

Kontakt

FIRMA "INOXTOM " TOMASZ BANASZEK

ul. Osiedle 20 A
MIROSTOWICE DOLNE
68-200 ŻARY

tel: 604 260 443
Samodzielny montaż: 606 565 728

info@inoxtom.pl

Ansprechpartner

Telefon: +48 793 834 289